پارچه بیمارستانی

لمینت پارچه،  فرایند تبدیل سطوح و لایه های مختلف به همراه گرما، فشار و چسب به یک لایه واحد است.
در فرآیند تولید پارچه لمینت بیمارستانی مواد پلی اتیلن که از خاصیت چسبندگی دو طرفه برخوردار است، بین پارچه ها با لمینت قرار می گیرد. لایه های پارچه ای با فشار و حرارت اعمال شده ایجاد می شوند و این ماده اغلب برای تولید پارچه های بادوام مورد استفاده قرار می گیرد.
پارچه لمینت چه کاربردی دارد؟
پارچه لمینت ضد آب در لباس های ضد آب و محافظ با خاصیت تنفس مناسب، پارچه های صندلی های اتومبیل و کفش ها و بسیاری کاربردهای دیگر به کار می روند.
استفاده از لمینت فقط به منسوجات محدود نمی شود، بلکه در لمینت چسبی برای افزایش دوام مواد، عایق کاری و افزودن زیبایی آن استفاده   می شود

مزایای پارچه های لمینت یکبار مصرف:
پار چه های لیمنت ضد آب می باشد.
در برابر رطوبت و نفوذ باکتری ها مقاوم می باشد.
در برابر سوراخ، پارگی و سایش مقاوم می باشد.
در برابر عوامل بیرونی مانند گرد و غبار مقاوم می باشد.
دارای خاصیت آنتی استاتیک و ضد شعله می باشد.
از دمای بدن محافظت می کند.
عواملی که در فروش پارچه بیمارستانی مورد توجه قرار می گیرند:
ساختار شیمیایی مواد مورد استفاده در پار چه های لمینت
خواص سطحی پارچه لمینت
روش ساخت پارچه لمینت
پایداری پارچه، یعنی کشش و مقاومت پارچه لمینت
مقاومت پارچه لمینت در برابر حرارت
مقاومت پارچه لمینت در برابر نور و اشعه ماوراء بنفش
مقاومت پیوند بین پارچه و مواد پلیمری در برابر آب و رطوبت زیاد

شرکت  زرین کیسه نام آور تولید کننده انواع پارچه های بیمارستانی با پوشش پلی اتیلن با  قا بلیت نفوذ ناپذیری آب میبا شد.
پارچه اسپان باند  کوتینگ  
شامل افزودن یک لایه پلیمری بر روی سطح پارچه می‌باشد.که ماحصل آن افزایش استحکام و جلوگیری از عبور آب (واترپروف)، گرد و غبار و باکتری های هوازی از پارچه می‌باشد.
روش‌های متعددی برای رسیدن به این مطلوب وجود دارد. این روش به دلیل عدم استفاده از مواد حلالی و آلی، استانداردهای لازم برای مصارف بهداشتی و پزشکی را دارا و به عنوان بهترین روش، مطرح می‌باشد.
از این پارچه ها برای مصارفی نظیر ملحفه، زیر انداز، شان پک، پرفوره، گان بیمار، پک آنژیوگرافی و موارد بسیار دیگری می‌توان استفاده نمود.
شرکت صنعتی زرین کیسه نام آور سالها  در صنعت لمینت و ماشین آلات  تخصصی  در این حوزه مبادرت به راه اندازی خط کوتینگ پارچه های یک بار مصرف بهداشتی نموده است و در این راستا همواره رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است.

درباره ما :

مجموعه …، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع … آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه نام برند شما

نام مدیر مجموعه

اسکرول